قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات "داروخانه اینترنتی رسا دارو "به دقت ملاحظه فرمایید. 

ورود کاربران به وبسایت از هر طریقی و استفاده از پروفایل شخصی  و سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت میباشد و همچنین ثبت سفارش در هر زمان نیز  پذیرفتن کلیه قوانین رسادارو از طرف کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های داروخانه آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات"داروخانه اینترنتی رسا دارو " تغییراتی در آینده ایجاد شود. در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام نماید.

هنگامی که شما از خدمات داروخانه آنلاین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به داروخانه آنلاین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد. شما موافقت می‌‏کنید که داروخانه آنلاین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و...) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد داروخانه آنلاین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه داروخانه آنلاین را در پروفایل خود لغو کنند.

كليه محصولات داراي تاييديه سازمان غذا و دارو مي باشد.  

تمامی محصولات دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .

فروش هر گونه دارويي كه نياز به ارائه نسخه پزشك دارد ، در اين وب سايت انجام نخواهد شد.

كليه محصولات داراي تاريخ انقضا مي باشند و مسئوليت ارسال محصول تاريخ گذشته بر عهده داروخانه مي باشد.

تمامي محصولات داراي قيمت مصرف كننده مي‌باشند كه براساس آخرين فاكتور ارائه شده از سوي شركت توزيع كننده محصول ، بروزرساني مي‌شوند.

لازم به ذكر است كه كليه محصولات از شركتهاي معتبر تهيه شده و اصلي بودن كالاها تضميني هستند.