درباره ما

رسا دارو

داروخانه دکتر حاجی محمودی

فعالیت ما در زمینه عرضه داروهای عمومی، تخصصی وکمیاب، شیرخشک، ساخت داروهای ترکیبی پوست، عرضه انواع مکمل های رژیمی، غذایی، گیاهی و لاغری، فروش لوازم آرایشی، بهداشتی، ارتوپدی مورد تأیید وزارت بهداشت و ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و ... می‌باشد.

مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی، ارتوپدی، تجهیزات پزشکی و مکملهای رژیمی غذایی و همچنین مشاوره دارویی توسط دکتر داروساز از خدمات حضوری و اینترنتی داروخانه دکتر حاجی محمودی می باشد .

فروشگاه اینترنتی رسا دارو در جهت تسهیل خرید از داروخانه دکتر حاجی محمودی با شرایط ساده تر و سرعتی بیشتر طراحی و اجرا شده است. آنچه که نیاز جامعه کنونی می باشد و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، نیاز به آن بیشتر احساس می شود، استفاده از امکانات جدید برای بهبود شرایط خرید و دسترسی به کالاهای مورد نیاز است. در جهت دستیابی به این امر سایت فروش اینترنتی محصولات غیر دارویی راه اندازی شده است تا ضمن آنکه امکان فروش کالاهای مورد نیاز مشتری فراهم می شود، بستری ایجاد گردد تا در آن بتوان از مقالات تخصصی و آموزشی مرتبط استفاده کرد. آنچه در نظر داریم این است که این سایت صرفا یک سایت فروش کالا نباشد و بتواند علاوه بر آن در انتقال اطلاعات علمی و بالا بردن سطح علمی کاربران نیز مفید باشد.

·        کلیه محصولات قابل فروش در "رسادارو" دارای مجوز از سازمان غذا و دارو می باشد .

·        کلیه فعالیت های این سایت، تحت نظارت موسس داروخانه و مسئولین فنی آن می‌باشد.

·        کلیه کالاهای قابل فروش در "رسادارو" از طریق شرکت‌های معتبر مورد تایید سازمان غذا و دارو تهیه شده است.

·        این سایت از فروش محصولاتی که نیاز به نسخه پزشک دارد معذور است.

·        هیچ محصول جعلی و تقلبی در سایت به فروش نمی‌رسد.

·        اصالت کالاهای خارجی تحویلی قابل تایید و ردیابی از طریق سامانه تی تک وزارت بهداشت می باشد.

·        پرداخت مبلغ خرید از طریق درگاه سایت و بصورت آنلاین امکان پذیر خواهد بود. در صورت موجود نبودن کالا و یا عدم ارسال کالا به هر دلیلی مبلغ پرداخت شده طی حداکثر 48  ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

·        مسئولیت ورود اطلاعات ناقص و یا اشتباه توسط مشتری، به عهده خود ایشان خواهد بود.

·        در صورتیکه  تحویل کالا لزوما باید به شخص خاصی انجام پذیرد، حتما در ثبت سفارش ذکر "لزوما با مشاهده کارت ملی تحویل شود" صورت پذیرد.

·        ارسال کالا در تهران از طریق پیک  و برای دیگر شهرها از طریق پست صورت خواهد گرفت.

·        کلیه حقوق مادی و معنوی سایت رسا دارو مربوط به "داروخانه دکتر حاجی محمودی" می‌باشد.